Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Günlük hayatımızda dönem dönem çok zor denilebilecek maddi ve manevi zorluklar ile karşılaşırız. Bu zorluklarla erken yaşta karşılaşmanın, ne kadar hayırlı bir sonuç doğuracağını zaman ile tasavvur edemeyiz. Çünkü her müteşebbisin geriye dönüp baktığın da ki en önemli sermayesi, tecrübe, bilgi çalışmak, çalışmak ve yine çalışmak olduğunu anlar.

1974 yılından günümüze kadar gelen süreçte, üstün kaliteye sahip tüketim ve yan tedarik ürünlerini en uygun üretim koşullarında üretip tüketiciye sunduk ve ikinci kuşak olarak aynı misyonla tüketicilerimize sunmaya devam edeceğiz.

Fin Plastik Ailesi olarak, itibarın en büyük sermaye olduğunu, ticari hukukun, kurumsal kimliğin güvenirliğine dayanarak ilerlediğini ve bu güvene dayalı hizmet etmenin her zaman işletmenin devamlılığında esas mihenk taşı olduğunun bilincindeyiz. Ayrıca sürdürülebilirlik ve gelecek nesillere daha güzel bir Dünya bırakmamız gerektiği bilinciyle kaynaklarımızı daha kontrollü kullanmayı temel ilkelerimiz arasında görmeye devam edeceğiz.

Genç ve dinamik kadromuz ile sloganımız “GELECEĞE GENÇ BAKIŞ” tır.

Geleceğe Genç Bakış

Dünya’ya Üretiyoruz!

Kurucumuz İBRAHİM ÖZÇOLAK’ın 1974 yılında başlatmış olduğu üretim anlayışıyla, üstün kaliteye sahip tüketim ve yan tedarik ürünlerini optimum verimlilikle üreterek sunmaya devam edeceğiz.

Melikşah ÖZÇOLAK
Yönetim Kurulu Başkanı

Kurucumuz İbrahim Özçolak ‘ı

Rahmetle Anıyoruz…

“Hırslı Olma, Azimli Ol Oğul…”